Neviditeľné strojčeky (Spark,Invisalign) Invisible appliances Neviditeľné strojčeky, inak priehľadný vyrovnávač zubov, alebo aj fóliové aparáty (Spark clear aligners, alebo Invisalign) Produkt, ktorý Vám vyrovná zuby rýchlo a je zaručene bez BPA, ortute, latexu a bez ftalátov.
3D intraorálny skener 3D scanner Na základe presného a rýchleho skenovania intraorálnym skenerom Vám vytvoríme presný digitálny model Vašich zubov. Pomocou tohto modelu Vám navhrneme Váš jedinečný strojček.
Fixný strojček - estetické biele zámky 3D scanner Fixné aparáty sú v ústnej dutine nepretržite po celý čas liečby. Skladá sa z keramických (keramických bielych alebo priesvitných) alebo zafírových zámkov a krúžkov, ktoré sa lepia priamo na zuby. Tieto sú spojené drôtom, ktorým a po ktorom posúvame zuby a tvarujeme zubné oblúky. Fixný aparát kladie väčšie požiadavky na ústnu hygienu pacienta. Pacientom s nedostatočnou ústnou hygienou sa fixný aparát neodporúča.
Fixný strojček - štandardný kovový 3D scanner Fixné aparáty sú v ústnej dutine nepretržite po celý čas liečby. Skladá sa z kovových zámkov a krúžkov, ktoré sa lepia priamo na zuby. Tieto sú spojené drôtom, ktorým a po ktorom posúvame zuby a tvarujeme zubné oblúky. Fixný aparát kladie väčšie požiadavky na ústnu hygienu pacienta. Pacientom s nedostatočnou ústnou hygienou sa fixný aparát neodporúča.
Dentálna hygiena s inštruktážou 3D scanner V našej ambulancii ponúkame dentálnu hygienu nielen našim pacientom. Je to súbor preventívnych ošetrení, ktorých cieľom je predchádzať vzniku kazov, zápalov a ochorení v ústach, najmä počas nosenia strojčeka, a tým si udržať vlastné zuby po celý život. Dentálna hygiena zahŕňa čistenie pomocou ultrazvuku, ručné dočistenie pomocou špeciálnych nástrojov, pieskovanie prístrojom Airflow, leštenie zubov výplach a dezinfekciu úst, aplikáciu protizápalového a fluoridového gélu, detailnú kontrolu výkonu a inštruktáž správneho čistenia zubov a zubného strojčeka.